دانش‌آموخته دانشگاه تهران - ۳۱

دکتر رستمی: باید تعریف بازار در کشور اصلاح شود

۰۴ آذر ۱۴۰۰ | ۰۹:۲۹ کد : ۲۳۸۲۲ اخبار سخنرانی‌ها
تعداد بازدید:۱۲۹
دفتر ارتباط با دانش‌آموختگان دانشگاه تهران: دانش‌آموختۀ دانشگاه تهران گفت: باید تعریف بازار را هم اصلاح کرد تا بدون هیچ ابهامی بازارهای فعلی را دربرگیرد.
دکتر رستمی: باید تعریف بازار در کشور اصلاح شود

دکتر ولی رستمی، استاد دانشکده حقوق و علوم سیاسی و دانش‌آموختۀ دانشگاه تهران در دوازدهمین نشست علمی دانش‌آموختگان دانشگاه تهران با موضوع «چالش‌های تنظیم رقابت در پلتفرم‌های دیجیتال» گفت: با چالش‌های حوزه رقابت در پلتفرم‌ها مواجه هستیم. باید در این زمینه تلاشی شود تا با ویژگی‌های موجود در بازارهای رقابتی همراه شویم.
او افزود: در بازار رقابتی، بحث کالای جانشینی بسیار گسترده‌تر است و باید تعریف بازار را هم اصلاح کرد تا بدون هیچ ابهامی بازار‌های فعلی را دربرگیرد.
دوازدهمین نشست علمی دانش‌آموختگان دانشگاه تهران با موضوع «چالش‌های تنظیم رقابت در پلتفرم‌های دیجیتال» با حضور دکتر فاطمه نصرتی، رئیس دفتر ارتباط با دانش‌آموختگان (دبیر پنل) و سخنرانی دکتر ولی رستمی، استاد دانشکده حقوق و علوم سیاسی و دانش‌آموختۀ دانشگاه تهران، دکتر محسن صادقی، دانشیار دانشکده حقوق و علوم سیاسی و دانش‌آموختۀ دانشگاه تهران و محمدصادق فراهانی، دانشجوی دکتری و سرپرست معاونت پژوهش‌های بنیادین پژوهشکده شورای نگهبان و دانش‌آموختۀ دانشگاه تهران چهارشنبه سوم آذر ماه برگزار شد.

کد تحریریه : ۱۰۰/۱۰۱/۱۱۵

کلید واژه ها: دفتر ارتباط با دانش‌آموختگان نشست دوازدهم


( ۱ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.