دانش‌آموختهٔ دانشگاه تهران، مدیرکل خدمات پژوهشی و انتشارات شد

۰۴ آذر ۱۴۰۰ | ۱۰:۴۲ کد : ۲۳۸۶۹ اخبار
تعداد بازدید:۲۵
دفتر ارتباط با دانش‌آموختگان دانشگاه تهران: دکتر سید محمد مقیمی رئیس دانشگاه تهران، طی حکمی کتر مرتضی اکبری عضو هیئت علمی دانشکده کارآفرینی را به‌عنوان مدیرکل خدمات پژوهشی و انتشارات دانشگاه تهران منصوب کرد.

به گزارش دفتر ارتباط با دانش‌آموختگان دانشگاه تهران، دکتر سید محمد مقیمی رئیس دانشگاه تهران در حکم انتصاب مدیرکل جدید خدمات پژوهشی و انتشارات دانشگاه تهران، آورده است: «نظر به مراتب تعهد، دانش و تجارب ارزشمند جنابعالی و بنا به پیشنهاد معاون محترم پژوهشی دانشگاه به موجب این حکم با حفظ وظایف آموزشی، پژوهشی به مدت سه سال به عنوان مدیرکل خدمات پژوهشی و انتشارات دانشگاه تهران منصوب می‌شوید. امید است با بهره‌مندی از ظرفیت دانشگاه بر محور جهاد علمی برای تحقق دانشگاه کارآفرین با رویکرد مسئولیت‌پذیری اجتماعی، انجام وظایف و مسئولیت‌های خطیر محوله برای اعتلای نماد آموزش عالی کشور از طریق ارتقای سطح کیفی کتب دانشگاهی، حضور فعال و تأثیرگذار در سطح داخلی و بین‌المللی، تولید و توزیع مناسب منابع علمی برای اعضای هیأت علمی، دانشجویان و محققان را مورد اهتمام قرار دهید.‌‌‌‌‌‌‌

مزید توفیقات جنابعالی در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و تحقق اهداف دولت مردمی را ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) و رهبری حکیمانه حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (مدظله‌العالی) از درگاه خداوند متعال خواستارم.»

دکتر مرتضی اکبری دانش‌آموختهٔ کارشناسی ارشد (۱۳۸۶) و دکتری (۱۳۹۱)، دانش‌آموخته و دانشیار دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران است که پیش از این مدیریت گروه کارآفرینی فناورانه را برعهده داشته است. محورهای مطالعاتی این عضو هیئت علمی دانشگاه تهران بیشتر متوجه حوزه‌های نوآوری، پذیرش فناوری و مدیریت سازمان‌های دانش‌محور است.

بر طبق این گزارش، رئیس دانشگاه تهران همچنین در نامه‌ای از زحمات و تلاش‌های دکتر محمد موسی‌خانی دانش‌آموختهٔ دکتری (۱۳۸۳)، در مدت تصدی مدیرکل خدمات پژوهشی و انتشارات دانشگاه تشکر و قدردانی کرد.

 

 

کد تحریریه : ۱۰۰/۱۰۱/۱۱۵

کلید واژه ها: انتصاب دانش‌آموختگان


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.