دانش‌آموختهٔ دانشگاه تهران عضو هیئت انتخاب بخش رادیو تئاتر «جشنواره سردار آسمانی» شد

۰۴ دی ۱۴۰۰ | ۱۰:۵۰ کد : ۲۴۶۰۹ اخبار
تعداد بازدید:۹۱
دفتر ارتباط با دانش‌آموختگان دانشگاه تهران: سومین جشنواره سراسری تئاتر «سردار آسمانی» به همت انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان دی ماه سال جاری با دبیری سید وحید فخر موسوی در کرمان برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از روابط عمومی انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس، سیدوحید فخر موسوی طی احکامی جداگانه سلمان خطی، مصطفی محمودی و بهرام نوری را به عنوان اعضای هیئت انتخاب و ارزیابی بخش رادیو تئاتر سومین جشنواره سراسری تئاتر سردار آسمانی معرفی و منصوب کرد.

سلمان خطی بازیگر و کارگردان تئاتر سینما و تلویزیون دانش‌آموختهٔ رشته نمایش از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران، سابقه حضور به عنوان گوینده در شبکه‌های مختلف صدای جمهوری اسلامی ایران را دارد. مدیریت بخش رادیو تئاتر چندین جشنواره داخلی، کارگردانی و ایفای نقش در ده‌ها نمایش و اجرای صحنه‌ای و رادیویی و نیز بازیگری در سریال‌های مطرحی همچون «مختار نامه» به کارگردانی داوود میرباقری و «پایتخت» به کارگردانی سیروس مقدم از جمله سوابق وی به شمار می‌رود.

مصطفی محمودی مدیر فرهنگی، پژوهشگر و مدرس دانشگاه است. منتقد برگزیده تئاتر کشور در سال ۱۳۹۰، داور جشنواره‌های مختلف استانی، منطقه‌ای تئاتر کشور و مجری، کارشناس و برنامه‌ساز برنامه‌های مختلف رادیویی در رادیو نمایش، فرهنگ، ایران، ایران صدا، گفت‌وگو از جمله سوابق حرفه‌ای وی است.

بهرام نوری نویسنده، بازیگر و کارگردان دارای مدرک کارشناسی ادبیات نمایشی دانش‌آموختهٔ هنرستان ِ هنرهای زیبای تهران است. آثار نمایشی و نمایش‌های رادیویی با بازی و کارگردانی وی در چندین جشنواره معتبر داخلی و بین‌المللی حائز رتبه شده است. بازیگر برتر جشنواره حوزه هنری، بازیگر برتر جشنواره منطقه‌ای، نویسنده برتر جشنواره دفاع مقدس نویسنده و کارگردان برتر جشنواره تک و بازیگر برگزیده جشنواره تئاتر پلیس از جمله سوابق حرفه‌ای وی به شمار می‌رود.

سومین جشنواره سراسری تئاتر «سردار آسمانی» به همت انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان دی ماه سال جاری با دبیری سید وحید فخر موسوی در کرمان برگزار خواهد شد.

کلید واژه ها: دانش‌آموختگان دانشگاه تهران دانشکده هنرهای زیبا


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.