۲ انتصاب و ابلاغ ۸ مأموریت کلیدی در حوزه پژوهش و فناوری دانشگاه تهران | اعضای شورای سیاستگذاری مؤسسه انتشارات دانشگاه‌‌‌‌‌‌ تهران منصوب شدند

۲۱ اسفند ۱۴۰۰ | ۱۰:۱۹ کد : ۲۶۴۹۸ اخبار
تعداد بازدید:۷۷
دفتر ارتباط با دانش‌آموختگان دانشگاه تهران: دو مدیرکل حوزه معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه و اعضای شورای سیاستگذاری مؤسسه انتشارات دانشگاه‌‌‌‌‌‌ تهران با صدور احکامی از سوی رئیس دانشگاه تهران منصوب شدند.

دکتر سید محمد مقیمی رئیس دانشگاه تهران در احکامی، دکتر علیرضا بدیعی استاد دانشکده شیمی دانشکدگان علوم را به عنوان مدیرکل ارتباط با صنعت و جامعه دانشگاه تهران و دکتر احسان چیت‌ساز دانش‌آموختهٔ مقطع کارشناسی ارشد (۱۳۹۰) از دانشگاه تهران و عضو هیئت علمی دانشکده کارآفرینی را به عنوان مدیرکل سیاست‌گذاری فناوری و نوآوری منصوب کرد.

دوین سیاست‌ها، فرآیندها و آئین‌نامه‌های مناسب برای تسهیل و گسترش همکاری با مراکز علمی - پژوهشی، جامعه و صنعت کشور، حمایت و پشتیبانی از فعالیت‌های علمی و پژوهشی، ترغیب اعضای پژوهشگر دانشگاه، سیاست‌گذاری و نظارت بر مؤسسات پژوهشی دانشگاه، تعامل و برقراری ارتباط مؤثر با دانش‌آموختگان با بکارگیری ظرفیت‌های حوزه پژوهش و فناوری دانشگاه در جهت کارآفرینی و ایجاد کسب‌وکار و مستندسازی و ترویج دستاوردهای کاربردی و اجرایی از جمله مأموریت‌های محوله به مدیرکل ارتباط با صنعت و جامعه دانشگاه تهران است.

بکارگیری ظرفیت‌های حوزه پژوهش و فناوری دانشگاه در جهت کارآفرینی و ایجاد کسب‌وکارهای دانش‌بنیان، شناسایی و ایجاد بستر مناسب برای تبدیل ایده‌های مطرح شده در پایان‌نامه‌ها و رساله‌های دانشجویان به محصول در تعامل با پارک علم و فناوری، اتخاد راهکارهای مناسب برای کمک به توسعه فناوری در بخش‌های مختلف و حمایت از بخش‌های مختلف دانشگاه برای ایجاد مراکز نوآوری و ترویج تفکر کارآفرینی از جمله مأموریت‌های مدیرکل سیاست‌گذاری فناوری و نوآوری است که در حکم انتصاب وی مورد تاکید قرار گرفته است.

این گزارش می‌افزاید: دکتر سید محمد مقیمی رئیس دانشگاه تهران در احکام دیگری و بر اساس ماده سوم اساسنامه مؤسسه انتشارات دانشگاه به انتصاب اعضای شورای سیاستگذاری مؤسسه انتشارات دانشگاه تهران پرداخت‌.

دکتر شاهین حیدری دانش‌آموختهٔ مقطع کارشناسی ارشد (۱۳۷۰) از دانشگاه تهران و استاد دانشکده معماری دانشکدگان هنرهای زیبا، دکتر میر فائز میری دانش‌آموختهٔ مقطع کارشناسی (۱۳۷۳) از دانشگاه تهران و دانشیار دانشکده فیزیک دانشکدگان علوم، دکتر علیرضا خسروی استاد دانشکده دامپزشکی، دکتر حسین میرزایی دانش‌آموختهٔ مقاطع دکتری (۱۳۸۴) و کارشناسی (۱۳۷۶) از دانشگاه تهران و دانشیار دانشکده علوم اجتماعی و دکتر حسین آذرنیوند دانش‌آموختهٔ مقطع دکتری (۱۳۸۲) دانشگاه تهران و استاد دانشکده منابع طبیعی به عنوان اعضای شورای سیاستگذاری مؤسسه انتشارات دانشگاه‌‌‌‌ تهران منصوب شده‌اند.

کد تحریریه : ۱۰۰/۱۰۱/۱۱۵

کلید واژه ها: انتصاب دانش‌آموختگان


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.