مدیرعامل کانون دانش‌آموختگان و دانش‌آموختهٔ دانشگاه تهران درگذشت

۰۳ آذر ۱۴۰۰ | ۰۹:۰۸ کد : ۲۳۸۳۰ اخبار
تعداد بازدید:۱۸۸
دفتر ارتباط با دانش‌آموختگان دانشگاه تهران: مدیرعامل کانون دانش‌آموختگان و دانش‌آموختهٔ دانشگاه تهران، جناب آقای پرویز کیهانی، دار فانی را وداع گفت.

انّا لله و انّا الیه راجعون

در نهایت تأسف و تألم دوست، همکار و دانش‌آموختهٔ دانشگاه تهران، جناب آقای پرویز کیهانی مدیرعامل محترم کانون دانش‌آموختگان دانشگاه تهران در اثر عارضه سکته مغزی در سن ۷۳ سالگی، در بیمارستان جم دعوت حق را لبیک گفت. بدین‌وسیله دفتر ارتباط با دانش‌آموختگان درگذشت این دانش‌آموختهٔ فرهیخته و ارجمند دانشکدهٔ حقوق و علوم سیاسی را به اعضای محترم هیئت مدیرۀ محترم دانش‌آموختگان، بازماندگان، کلیه دوستداران ایشان و اعضای خانواده بزرگ دانشگاه تهران تسلیت عرض کرده و برای آن مرحوم مغفور از خداوند منان طلب آمرزش و مغفرت واسعه می‌نماید.

مرحوم کیهانی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، از سال ۱۳۸۶ مدیرعامل کانون دانش‌آموختگان دانشکده حقوق و علوم سیاسی بودند و از سال ۱۳۹۸ نیز عهده‌دار مدیرعاملی کانون دانش‌آموختگان دانشگاه تهران بودند.

 

کد تحریریه : ۱۰۰/۱۰۱/۱۱۵


( ۱ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.