کرسی آزاداندیشی «آینده دولت – ملت مدرن در سپهر حکمرانی فضای سایبر» توسط دانش‌آموختگان دانشگاه تهران برگزار می‌شود

۱۷ اسفند ۱۴۰۰ | ۱۳:۲۸ کد : ۲۶۴۸۷ اخبار
تعداد بازدید:۹۶
دفتر ارتباط با دانش‌آموختگان دانشگاه تهران: کرسی آزاداندیشی با موضوع «آینده دولت – ملت مدرن در سپهر حکمرانی فضای سایبر» روز چهارشنبه ۱۸ اسفند ماه ۱۴۰۰ در دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

کرسی آزاداندیشی «آینده دولت – ملت مدرن در سپهر حکمرانی فضای سایبر» در سه محور «ضعف و زوال دولت – ملت‌ها»، «جهان چند قطبی تر / بدون قطب» و «شبکه شدن مخاطرات» روز چهارشنبه ۱۸ اسفند ماه ۱۴۰۰ از ساعت ۱۰ در تالار امیرکبیر دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

دکتر حامد حاج حیدری دانش‌آموختهٔ مقاطع کارشناسی ارشد (۱۳۸۸) و کارشناسی (۱۳۸۵) از دانشگاه تهران و دکتر مجید سلیمانی ساسان دانش‌آموختهٔ مقاطع دکتری (۱۳۸۶)، کارشناسی ارشد (۱۳۸۰) و کارشناسی (۱۳۷۸) از دانشگاه تهران

که از اعضای هیئت علمی دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران هستند، در این نشست کرسی‌های آزاداندیشی که سومین نشست از سلسله نشست‌های دوره جدید کرسی‌های آزاداندیشی در دانشگاه تهران است، به مباحثه می‌پردازند.

این نشست نیز مانند نشست‌های پیشین کرسی‌های آزاداندیشی توسط نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تهران و معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.

پخش همزمان این نشست به صورت برخط از طریق شبکه اینترنتی دانشگاه تهران به نشانی https://tv.ut.ac.ir/live و همچنین از طریق لینک vroom.ut.ac.ir/cul صورت می‌گیرد.

کد تحریریه : ۱۰۰/۱۰۱/۱۱۵

کلید واژه ها: دانش‌آموختگان دانشگاه تهران کرسی آزاداندیشی


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.