آیین ورودی نودانشجویان دانشگاه تهران برگزار شد

۱۰ مهر ۱۳۹۶ | ۱۳:۳۹ کد : ۴۶۲۲ اخبار
تعداد بازدید:۱۴۹۲

آئین ورودی نو دانشجویان دانشگاه تهران، ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ در پردیس مرکزی دانشگاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، در این مراسم که با حضور رئیس، هیأت رئیسه و مسئولان دانشگاه تهران و نو دانشجویان و خانواده آن‌ها برگزار شد، دکتر محمود نیلی احمدآبادی، رئیس دانشگاه تهران با بیان اینکه امروز یک روز بسیار مهم برای دانشگاه تهران و کشور است، گفت: «اگر بگوییم امروز یک روز مهم برای توسعه و پیشرفت علمی و فرهنگی کشور است هم سخنی به گزاف نگفته‌ایم چرا که امروز شاهد پیوستن بیش از ۴ هزار جوان مصمم، با استعداد، فرهیخته، باادب و با فرهنگ به دانشگاه تهران، بزرگ‌ترین و معتبرترین دانشگاه کشور هستیم».

رئیس دانشگاه تهران با اشاره به اینکه تصویر آینده کشور را ما امروز در چهره شما نو دانشجویان می‌بینیم، افزود: «پیشرفت‌ها و موفقیت‌های امروز ایران در حوزه‌های علمی، فرهنگی، ادبی، هنری، مهندسی و سایر رشته‌ها مرهون دانش‌آموختگان دانشگاه‌های این کشور به‌ویژه دانشگاه تهران است. پس همانگونه که استادان و دانش‌آموختگان این دانشگاه آثار ماندگاری را در حوزه‌های مختلف از خود به‌جا گذاشتند، قطعاً آینده کشور هم تحت تأثیر عملکرد شما خواهد بود». برای دسترسی به ادامه خبر به http://ut.ac.ir/fa/news/4584 / مراجعه نمائید.


( ۲ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.