دعوت از صاحبان مشاغل و کارآفرینان جهت ارسال آگهی اشتغال برای دانش‌آموختگان نخبه دانشگاه تهران

فراخوان ارسال آگهی اشتغال جهت معرفی فرصت‌های شغلی به دانش‌آموختگان نخبه دانشگاه تهران

۲۷ بهمن ۱۳۹۷ | ۰۹:۴۴ کد : ۷۵۶۵ اخبار
تعداد بازدید:۱۵۸۵
از این پس صاحبان محترم مشاغل، کارآفرینان و مدیران گرامی بخش دولتی می‌توانند جهت تامین نیروی انسانی خود با ارسال آگهی در سایت اداره دانش‌آموختگان دانشگاه تهران، از ظرفیت‌های دانشجویان و دانش‌آموختگان نخبه این دانشگاه در جهت بهبود وضعیت کسب و کار خود استفاده نمایند.

صاحبان محترم مشاغل، کارآفرینان ارجمند و مدیران گرامی بخش دولتی برای تامین نیروی انسانی خود از دانش‌آموختگان نخبه دانشگاه تهران در زمینه های مختلف کسب و کار می‌توانند با مراجعه به سایت اداره دانش‌آموختگان دانشگاه تهران به آدرس alumni.ut.ac.ir و تکمیل فرم معرفی فرصت شغلی از ظرفیت‌های دانشجویان و دانش‌آموختگان نخبه این دانشگاه در جهت بهبود وضعیت کسب و کار خود استفاده نمایند.

 

پس از تکمیل فرم در صورت موفق بودن ارسال اطلاعات، یک کد پیگیری به آگهی مورد نظر اختصاص داده خواهد شد که در مراحل بعدی فرد ارسال کننده آگهی می‌تواند با استفاده از این کد از وضعیت آگهی خود مطلع شود.

 

اداره دانش‌آموختگان دانشگاه تهران پس از اطمینان از صحت اطلاعات وارد شده در سایت، آگهی‌های اشتغال را در سایت، کانال رسمی در فضای مجازی و درموارد مورد نیاز از طریق ارسال پیام به دانش‌آموختگان واجد شرایط خود اطلاع رسانی خواهد نمود.

استفاده از این خدمات فعلاً به صورت رایگان خواهد بود.

 

کلید واژه ها: ارسال آگهی اشتغال دانش آموختگان دانشگاه تهران


( ۶ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.