برگزاری اولین دوره گردهمایی دانش‌آموختگان ادوار دانشگاه تهران

۰۸ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۳:۰۵ کد : ۸۹۲۱ اخبار
تعداد بازدید:۲۵۸۴
دانشگاه تهران درصدد است تا اولین گردهمایی دانش‌آموختگان ادوار دانشگاه را با همکاری کانون‌های دانش‌آموختگان برای دانش‌آموختگان سال‌های ۱۳۹۶ و قبل از آن در آذرماه سال جاری برگزار نماید.

گردهمایی دانش‌آموختگان دوره‌های گذشته و یا همان" ادوار" دانشگاه، یکی از رویدادهای خاطره‌انگیز و اثربخش است که همه ساله در بسیاری از دانشگاه‌های معتبر جهان برگزار می‌گردد. این گردهمایی‌ها زمینه مناسبی برای تعامل بیش از پیش دانش‌آموختگان با دانشگاه و بالعکس، و همچنین تجدید دیدار و شبکه‌سازی فراهم می‌آورد. با توجه به اهداف اداره دانش‌آموختگان دانشگاه تهران، این اداره درصدد است تا اولین دوره گردهمایی دانش‌آموختگان ادوار دانشگاه را با مساعدت کانون‌های دانش‌آموختگان، پارک علم و فناوری، بنیاد حامیان، اداره روابط عمومی و معاونت فرهنگی دانشگاه برگزار نماید.

همایش مرکزی برنامه که در پردیس مرکزی دانشگاه تهران برگزار می‌گردد شامل برنامه‌های معرفی، سخنرانی، پخش کلیپ، قدردانی از دانش‌آموختگان پیشکسوت و موسیقی خواهد بود. دانش‌آموختگان ادوار سال‌های ۱۳۹۶ به قبل جهت شرکت در گردهمایی به صورت الکترونیکی در تارنمای اداره دانش‌آموختگان دانشگاه تهران به طور متمرکز ثبت نام می‌گردند و هزینه ثبت نام ۴۰۰.۰۰۰ ریال می‌باشد.

به دلیل محدودیت در تعداد مدعوین برنامه، پس از تکمیل ظرفیت امکان ثبت نام برای شرکت در گردهمایی وجود نخواهد داشت. تأیید نهایی ثبت نام پس از ثبت اولیه اطلاعات در فرم مذکور، پرداخت هزینه و دریافت کد پیگیری انجام خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مراسم می‌توانید با نشانی alumni.info@ut.ac.ir اداره دانش‌آموختگان دانشگاه مکاتبه نمائید.

همچنین جهت اطلاع از جدیدترین اخبار و اقدامات انجام شده می‌توانید به تارنمای دانش‌آموختگان دانشگاه تهران مراجعه نموده و یا به کانال تلگرام دانش‌آموختگان بپیوندید.

 

فرم ثبت نام شرکت در اولین گردهمایی دانش‌آموختگان ادوار دانشگاه تهران

 

به امید دیدار شما گرامیان در اولین گردهمایی دانش‌آموختگان ادوار دانشگاه تهران

اداره دانش‌آموختگان اداره کل حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه تهران
 

 


( ۱۸ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.

زهرا حمره ای ۱۲ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۱:۰۷
با سلام با توجه به حجم بالای دانش آموختگان، لطفا در صورت امکان ظرفیت را افزایش دهید، بنده و سایر دوستانم موفق به ثبت نام نشده ایم
علیرضا بابکی ۲۱ مرداد ۱۳۹۸ | ۰۸:۴۴
اقدام مفیدیست