دانش‌آموختۀ دانشگاه تهران، سرپرست معاونت طرح و برنامه دانشگاه تهران شد

۲۵ مهر ۱۴۰۰ | ۱۳:۲۸ کد : ۲۲۴۲۷ اخبار
تعداد بازدید:۴۴
دفتر ارتباط با دانش‌آموختگان دانشگاه تهران: با حکم سرپرست دانشگاه تهران، دکتر احمد نوحه‌گر، استاد دانشکده محیط‌زیست به‌عنوان سرپرست معاونت طرح و برنامه دانشگاه منصوب شد.

‌‌‌‌‌‌.

در حکم دکتر سیدمحمد مقیمی سرپرست دانشگاه تهران خطاب به دکتر احمد نوحه‌گر دانش‌آموختهٔ مقاطع کارشناسی ارشد (۱۳۷۶) و دکتری (۱۳۸۰) آمده است:

«نظر به مراتب تعهد، دانش و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم با حفظ وظایف آموزشی، پژوهشی و اجرایی به‌عنوان سرپرست معاونت طرح و برنامه دانشگاه تهران منصوب می‌شوید. انتظار می‌رود ضمن تشکیل کارگروهی از خبرگان و تعامل سازنده با معاونان دانشگاه، رؤسای دانشکدگان، دانشکده‌ها و کلیه ذی‌نفعان دانشگاه، برای ارتباط مؤثر حوزه اداری و مالی با حوزه طرح و برنامه، طرح ساختار سازمانی بهینه ظرف مدت یک ماه تنظیم و برای تصویب به هیأت رئیسه دانشگاه ارائه شود.
مزید توفیقات جنابعالی در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و تحقق اهداف دولت مردمی را ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) و رهبری حکیمانه حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (مدظله‌العالی) از درگاه خداوند متعال خواستار».
همچنین سرپرست دانشگاه تهران در نامه‌ای خطاب به دکتر علی مقاری دانش‌آموختهٔ کارشناسی (۱۳۶۲)، معاون پیشین طرح و برنامه دانشگاه، از خدمات و زحمات ایشان در دوره تصدی این مسئولیت تشکر و قدردانی کرده است.

کد تحریریه : ۱۰۰/۱۰۱/۱۰۲

کلید واژه ها: انتصاب دانش‌آموختگان


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.