دانش‌آموختۀ دانشگاه تهران، مشاور رسانه‌ای سرپرست دانشگاه تهران شد

۲۵ مهر ۱۴۰۰ | ۱۴:۰۲ کد : ۲۲۴۲۹ اخبار
تعداد بازدید:۵۵
دفتر ارتباط با دانش‌آموختگان دانشگاه تهران: با حکم سرپرست دانشگاه تهران، دکتر سید مهدی شریفی، دانشیار دانشکده مدیریت دانشگاه به‌عنوان مشاور رسانه‌ای منصوب شد.

.

در حکم دکتر سیدمحمد مقیمی، سرپرست دانشگاه تهران، خطاب به دکتر سید مهدی شریفی آمده است:

«نظر به تخصص و تجارب ارزشمند رسانه‌ای شما در حوزه داخلی و بین‌المللی، بدین‌وسیله جنابعالی را به‌عنوان مشاور رسانه‌ای منصوب می‌نمایم. ایجاد شبکه تلویزیون اینترنتی دانشگاه، بهره‌مندی از نظرات اساتید، نخبگان و نیز دانشجویان در چگونگی توسعه فعالیت‌های رسانه‌ای دانشگاه، حضور جریان‌ساز دانشگاه در رسانه‌های مختلف، تعمیق بینش مخاطبان و علاقه‌مندان به دانشگاه، تسهیل ارتباط جریان‌ساز درون و برون دانشگاه، گسترش ارتباط رسانه‌ها با اساتید در زمینه انتشار اسناد علمی و پژوهشی، احیای مرجعیت مورد انتظار دانشگاه نزد افکار عمومی به‌عنوان نهاد حل مسأله و چاره‌جو برای نیازهای جامعه، از جمله مهمترین ماموریت‌هایی است که انتظار می‌رود با ارائه راهکارهای عملیاتی، دستیابی به آن را در راستای جهاد علمی برای تحقق دانشگاه کارآفرین با رویکرد مسئولیت‌پذیری اجتماعی، کانون توجه قرار دهید.
مزید توفیقات جنابعالی در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و تحقق اهداف دولت مردمی، ظل توجهات حضرت ولی‌عصر (عج) و رهبری حکیمانه حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (مدظله‌العالی) را از درگاه خداوند متعال خواستارم».

کد تحریریه : ۱۰۰/۱۰۱/۱۰۲

کلید واژه ها: انتصاب دانش‌آموختگان


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.