دانش‌آموختۀ دانشگاه تهران، رئیس دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران شد

۲۲ آبان ۱۴۰۰ | ۱۲:۴۳ کد : ۲۳۵۳۷ اخبار
تعداد بازدید:۱۳۳
دفتر ارتباط با دانش‌آموختگان دانشگاه تهران: دکتر سید محمد مقیمی سرپرست دانشگاه تهران طی حکمی دکتر غلامرضا جمشیدیها استاد و دانش‌آموختهٔ دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران را به عنوان رئیس جدید دانشکده علوم اجتماعی منصوب کرد.

در حکم دکتر سید محمد مقیمی، خطاب به دکتر غلامرضا جمشیدیها دانش‌آموختهٔ مقطع کارشناسی (۱۳۵۸)، استاد و دانش‌آموختهٔ دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران آمده است:

«نظر به مراتب تعهد، دانش و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم با حفظ وظایف آموزشی، پژوهشی و اجرایی به مدت سه سال به‌عنوان رئیس دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران منصوب می‌شوید. انتظار می‌رود ضمن تعامل سازنده با کلیه ذی‌نفعان دانشکده و همچنین بهره‌مندی از توان مدیران، اعضای هیأت علمی، کارکنان و دانشجویان بر محور جهاد علمی برای تحقق دانشگاه کارآفرین با رویکرد مسئولیت‌پذیری اجتماعی، انجام وظایف و مسئولیت‌های خطیر محوله برای اعتلای نماد آموزش عالی کشور را با مشی فرهنگی و خردمندانه‌ای که دارید، مورد اهتمام قرار دهید.
مزید توفیقات جنابعالی در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و تحقق اهداف دولت مردمی را ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) و رهبری حکیمانه حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (مدظله‌العالی) از درگاه خداوند متعال خواستارم».

همچنین سرپرست دانشگاه تهران در نامه‌ای خطاب به دکتر سید مهدی اعتمادی‌فرد دانش‌آموختهٔ مقطع دکتری، رئیس پیشین دانشکده علوم اجتماعی، از خدمات و زحمات ایشان در دوره تصدی این مسئولیت تشکر و قدردانی کرد.

کد تحریریه : ۱۰۰/۱۰۱/۱۱۵

کلید واژه ها: انتصاب دانش‌آموختگان


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.