دانش‌آموختهٔ دانشگاه تهران، رئیس دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران شد

۰۱ آذر ۱۴۰۰ | ۱۲:۴۰ کد : ۲۳۷۹۵ اخبار
تعداد بازدید:۲۶
دفتر ارتباط با دانش‌آموختگان دانشگاه تهران: دکتر سید محمد مقیمی سرپرست دانشگاه تهران طی حکمی دکتر ابراهیم متقی استاد و دانش‌آموختهٔ دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران را به عنوان رئیس جدید این دانشکده منصوب کرد.

دکتر سید محمد مقیمی در حکم انتصاب دکتر ابراهیم متقی، دانش‌آموختهٔ کارشناسی سال ۱۳۶۳ و رئیس جدید دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران آورده است:

«نظر به مراتب تعهد، دانش و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم با حفظ وظایف آموزشی، پژوهشی و اجرایی به مدت سه سال به عنوان رئیس دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران منصوب می‌شوید. انتظار می‌رود ضمن تعامل سازنده با کلیه ذی‌نفعان دانشکده و همچنین بهره‌مندی از توان مدیران، اعضای هیئت علمی، کارکنان و دانشجویان بر محور جهاد علمی برای تحقق دانشگاه کارآفرین با رویکرد مسئولیت‌پذیری اجتماعی، انجام وظایف و مسئولیت‌های خطیر محوله برای اعتلای نماد آموزش عالی کشور را با مشی فرهنگی و خردمندانه‌ای که دارید، مورد اهتمام قرار دهید.

مزید توفیقات جنابعالی در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و تحقق اهداف دولت مردمی را ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) و رهبری حکیمانه حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (مدظله العالی) از درگاه خداوند متعال خواستارم.»

همچنین سرپرست دانشگاه تهران در نامه‌ای خطاب به دکتر سید داود آقایی دانش‌آموختهٔ مقطع کارشناسی (۱۳۶۱)، رئیس پیشین دانشکده حقوق و علوم سیاسی، از خدمات و زحمات ایشان در دوره تصدی این مسئولیت تشکر و قدردانی کرد.

کد تحریریه : ۱۰۰/۱۰۱/۱۱۵

کلید واژه ها: انتصاب دانش‌آموختگان


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.