دانش‌آموختهٔ دانشگاه تهران، مشاور رئیس دانشگاه تهران در امور پژوهشی و بین‌المللی شد

۰۴ آذر ۱۴۰۰ | ۱۱:۱۱ کد : ۲۳۸۷۰ اخبار
تعداد بازدید:۲۶
دفتر ارتباط با دانش‌آموختگان دانشگاه تهران: دکتر سید محمد مقیمی رئیس دانشگاه تهران، استاد تمام دانشکده شیمی و دانش‌آموختهٔ دانشگاه تهران را به عنوان مشاور رئیس در امور پژوهشی و بین‌المللی منصوب کرد.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

‌‌‌‌‌‌‌به گزارش دفتر ارتباط با دانش‌آموختگان دانشگاه تهران، دکتر سید محمد مقیمی در حکم انتصاب مشاور رئیس دانشگاه تهران در امور پژوهشی و بین‌المللی، خطاب به دکتر محمدرضا گنجعلی دانش‌آموختهٔ هر سه مقطع کارشناسی (۱۳۶۴)، کارشناسی ارشد (۱۳۶۷)، دکتری (۱۳۷۶) آورده است: «انتظار می‌رود با تعامل سازنده با معاونان دانشگاه، رؤسای دانشکدگان، دانشکده‌ها و کلیه ذی‌نفعان دانشگاه و همچنین بهره‌مندی از توان مدیران، اعضای هیأت علمی، کارکنان و دانشجویان بر محور جهاد علمی برای تحقق دانشگاه کارآفرین با رویکرد مسئولیت‌پذیری اجتماعی، انجام وظایف و مسئولیت‌های خطیر محوله برای اعتلای نماد آموزش عالی کشور با مشی فرهنگی و خردمندانه‌ای که دارید، مورد اهتمام قرار دهید.

مزید توفیقات جنابعالی در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و تحقق اهداف دولت مردمی، ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) و رهبری حکیمانه حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای (مدظله‌العالی) را از درگاه خداوند متعال خواستارم.»

 

کد تحریریه : ۱۰۰/۱۰۱/۱۱۵

کلید واژه ها: انتصاب دانش‌آموختگان


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.