دانش‌آموختهٔ دانشگاه تهران، رئیس دانشکدگان هنرهای زیبا دانشگاه تهران شد

۱۴ دی ۱۴۰۰ | ۱۰:۰۶ کد : ۲۴۹۳۴ اخبار
تعداد بازدید:۹۸
دفتر ارتباط با دانش‌آموختگان دانشگاه تهران: رئیس دانشگاه تهران طی حکمی دکتر حامد مظاهریان دانشیار دانشکده معماری را به‌عنوان رئیس دانشکدگان هنرهای زیبا دانشگاه تهران منصوب کرد.

‌‌‌‌‌دکتر سید محمد مقیمی در حکم انتصاب دکتر مظاهریان دانش‌آموختهٔ مقطع کارشناسی ارشد (۱۳۷۱) دانشگاه تهران، رئیس جدید دانشکدگان هنرهای زیبا آورده است: «احتراماً نظر به مراتب تعهد، دانش و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم با حفظ وظایف آموزشی و پژوهشی به مدت سه سال به عنوان رئیس دانشکدگان هنرهای زیبا دانشگاه تهران منصوب می‌شوید. انتظار می‌رود ضمن تعامل سازنده با کلیه ذی‌نفعان دانشکدگان و همچنین بهره‌مندی از توان مدیران، اعضای هیئت علمی، کارکنان و دانشجویان بر محور جهاد علمی برای تحقق دانشگاه کارآفرین با رویکرد مسئولیت‌پذیری اجتماعی، انجام وظایف و مسئولیت‌های خطیر محوله برای اعتلای نماد آموزش عالی کشور را با مشی فرهنگی و خردمندانه‌ای که دارید، مورد اهتمام قرار دهید.

مزید توفیقات جنابعالی در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و تحقق اهداف دولت مردمی را ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) و رهبری حکیمانه حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (مدظله العالی) از درگاه خداوند متعال خواستارم.»

رئیس دانشگاه تهران همچنین در نامه جداگانه‌ای، از تلاش‌های دکتر شاهین حیدری دانش‌آموختهٔ مقطع کارشناسی ارشد (۱۳۷۰) دانشگاه تهران، در مدت تصدی ریاست دانشکدگان هنرهای زیبا و ریاست کمیسیون تخصصی مشورتی معماری و هنر دانشگاه تهران قدردانی کرد.

کد تحریریه : ۱۰۰/۱۰۱/۱۱۵

کلید واژه ها: انتصاب دانش‌آموختگان دانشکدگان هنرهای زیبا


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.