دانش‌آموختهٔ دانشگاه تهران، رئیس دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه تهران شد

۱۴ دی ۱۴۰۰ | ۱۰:۱۷ کد : ۲۴۹۳۵ اخبار
تعداد بازدید:۸۳
دفتر ارتباط با دانش‌آموختگان دانشگاه تهران: رئیس دانشگاه تهران طی حکمی دکتر عبدالرضا سیف استاد تمام دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه تهران را به‌عنوان رئیس این دانشکده منصوب کرد.

‌‌‌‌‌‌دکتر سید محمد مقیمی در حکم انتصاب دکتر سیف دانش‌آموختهٔ مقاطع دکتری (۱۳۷۹)، کارشناسی ارشد (۱۳۷۴) و کارشناسی (۱۳۶۹) از دانشگاه تهران، رئیس جدید دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه تهران آورده است: «احتراماً نظر به مراتب تعهد، دانش و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم با حفظ وظایف آموزشی و پژوهشی و اجرایی به مدت سه سال به عنوان رئیس دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه تهران منصوب می‌شوید. انتظار می‌رود ضمن تعامل سازنده با کلیه ذی‌نفعان دانشکده و همچنین بهره‌مندی از توان مدیران، اعضای هیئت علمی، کارکنان و دانشجویان بر محور جهاد علمی برای تحقق دانشگاه کارآفرین با رویکرد مسئولیت‌پذیری اجتماعی، انجام وظایف و مسئولیت‌های خطیر محوله برای اعتلای نماد آموزش عالی کشور را با مشی فرهنگی و خردمندانه‌ای که دارید، مورد اهتمام قرار دهید.

مزید توفیقات جنابعالی در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و تحقق اهداف دولت مردمی را ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) و رهبری حکیمانه حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (مدظله العالی) از درگاه خداوند متعال خواستارم.»

رئیس دانشگاه تهران همچنین در نامه جداگانه‌ای، از تلاش‌های دکتر غلامحسین کریمی دوستان در مدت تصدی ریاست دانشکده ادبیات و علوم انسانی قدردانی کرد.

کد تحریریه : ۱۰۰/۱۰۱/۱۱۵

کلید واژه ها: انتصاب دانش‌آموختگان ادبیات و علوم انسانی


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.