دانش‌آموختهٔ دانشگاه تهران، رئیس دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی شد

۱۵ دی ۱۴۰۰ | ۱۰:۳۰ کد : ۲۴۹۶۹ اخبار
تعداد بازدید:۱۳۳
دفتر ارتباط با دانش‌آموختگان دانشگاه تهران: رئیس دانشگاه تهران در حکمی دکتر عباسعلی گائینی استاد تمام گروه تخصصی علوم ورزشی را به‌عنوان رئیس دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه تهران منصوب کرد.

‌‌‌‌‌‌دکتر سید محمد مقیمی در حکم انتصاب دکتر عباسعلی گائینی دانش‌آموختهٔ مقطع کارشناسی ارشد (۱۳۶۸) دانشگاه تهران و رئیس جدید دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه تهران آورده است: «احتراماً نظر به مراتب تعهد، دانش و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم با حفظ وظایف آموزشی و پژوهشی به مدت سه سال به‌عنوان رئیس دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه تهران منصوب می‌شوید. انتظار می‌رود ضمن تعامل سازنده با کلیه ذی‌نفعان دانشکده و همچنین بهره‌مندی از توان مدیران، اعضای هیئت علمی، کارکنان و دانشجویان بر محور جهاد علمی برای تحقق دانشگاه کارآفرین با رویکرد مسئولیت‌پذیری اجتماعی، انجام وظایف و مسئولیت‌های خطیر محوله برای اعتلای نماد آموزش عالی کشور را با مشی فرهنگی و خردمندانه‌ای که دارید، مورد اهتمام قرار دهید.

مزید توفیقات جنابعالی در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و تحقق اهداف دولت مردمی را ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) و رهبری حکیمانه حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (مدظله العالی) از درگاه خداوند متعال خواستارم.»

رئیس دانشگاه تهران همچنین در نامه جداگانه‌ای از تلاش‌های دکتر محمود گودرزی دانش‌آموختهٔ مقطع کارشناسی ارشد (۱۳۷۱) دانشگاه تهران در مدت تصدی ریاست دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی قدردانی کرد.

کد تحریریه : ۱۰۰/۱۰۱/۱۱۵

کلید واژه ها: انتصاب دانش‌آموختگان دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.