دانش‌آموختهٔ دانشگاه تهران، مسئول راه‌اندازی دانشکده امور مالیاتی و تجارت بین‌الملل دانشگاه تهران شد

۲۹ دی ۱۴۰۰ | ۱۴:۴۹ کد : ۲۵۳۳۰ اخبار
تعداد بازدید:۱۲۲
دفتر ارتباط با دانش‌آموختگان دانشگاه تهران: رئیس دانشگاه تهران در حکمی دکتر هاشم آقازاده دانشیار دانشگاه تهران را به‌عنوان مسئول راه‌اندازی دانشکده امور مالیاتی و تجارت بین‌الملل دانشگاه تهران منصوب کرد.

دکتر سید محمد مقیمی در حکم انتصاب دکتر هاشم آقازاده دانش‌آموختهٔ مقاطع دکتری (۱۳۸۷) و کارشناسی ارشد (۱۳۸۱) از دانشگاه تهران را به‌عنوان مسئول راه‌اندازی دانشکده امور مالیاتی و تجارت بین‌الملل دانشگاه تهران، آورده است: «انتظار می‌رود ضمن تعامل سازنده با کلیه ذی‌نفعان و همچنین بهره‌مندی از توان مدیران، اعضای هیئت علمی، کارکنان و دانشجویان بر محور جهاد علمی برای تحقق دانشگاه کارآفرین با رویکرد مسئولیت‌پذیری اجتماعی، از طریق ایجاد زیرساخت‌های مورد نیاز، شکل‌گیری گروه‌های آموزشی با هماهنگی معاونت برنامه‌ریزی و توسعه منابع، ایجاد رشته‌های مورد نیاز کشور در زمینه امور مالیاتی، گمرک، بیمه، بانکداری و تجارت بین‌الملل با همکاری دانشکده‌های مرتبط، بویژه دانشکده‌های اقتصاد و مدیریت و همچنین تربیت نیروی متخصص در مقاطع مختلف تحصیلی را مورد اهتمام قرار دهید.»

راه‌اندازی سه دانشکده «حکمرانی»، «گردشگری» و «امور مالیاتی و تجارت بین‌الملل» در دانشگاه تهران به تصویب هیئت امنای دانشگاه رسیده است.

دکتر مقیمی، رئیس دانشگاه تهران پیش از این طی احکام جداگانه‌ای دکتر علی‌اصغر پورعزت استاد تمام دانشکده مدیریت دانشگاه تهران را به عنوان مسئول راه‌اندازی دانشکده حکمرانی و دکتر داود حومینیان شریف‌آبادی دانش‌آموختهٔ مقطع دکتری (۱۳۸۴) از دانشگاه تهران و عضو هیئت علمی دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی را به عنوان مسئول راه‌اندازی دانشکده گردشگری دانشگاه تهران منصوب کرده بود.

کد تحریریه : ۱۰۰/۱۰۱/۱۱۵

کلید واژه ها: انتصاب دانش‌آموختگان دانشکده امور مالیاتی تجارت بین‌الملل


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.