دانش‌آموختهٔ دانشگاه تهران، رئیس دانشکده فنی کاسپین دانشگاه تهران شد

۱۱ بهمن ۱۴۰۰ | ۰۸:۴۹ کد : ۲۵۶۲۳ اخبار
تعداد بازدید:۸۳
دفتر ارتباط با دانش‌آموختگان دانشگاه تهران: رئیس دانشگاه تهران طی حکمی دکتر سید مصطفی رضوی دانشیار دانشگاه تهران را به عنوان رئیس دانشکده فنی کاسپین منصوب کرد.

‌‌‌‌‌‌‌دکتر سید محمد مقیمی رئیس دانشگاه تهران در حکم انتصاب دکتر سید مصطفی رضوی دانش‌آموختهٔ مقاطع دکتری (۱۳۸۴) و کارشناسی ارشد (۱۳۷۲) دانشگاه تهران و رئیس جدید دانشکده فنی کاسپین، آورده است:

«احتراماً نظر به مراتب تعهد، دانش و تجارب ارزشمند جنابعالی و بنا به پیشنهاد رئیس محترم دانشکدگان فنی دانشگاه تهران، به موجب این حکم با حفظ وظایف آموزشی و پژوهشی به مدت سه سال به عنوان رئیس دانشکده فنی کاسپین دانشگاه تهران منصوب می‌شوید. با عنایت به سیاست جدید دانشگاه مبنی بر توسعه و تقویت زیرساخت‌های رفاهی در شمال کشور، ایجاد واحد پارک علم و فن‌آوری جهت توانمندسازی نوآوری - فناوری - کارآفرینی و راه‌اندازی پردیس خودگردان در جنب دانشکده فنی کاسپین، انتظار می‌رود ضمن تعامل سازنده با کلیه ذی‌نفعان بویژه مقامات محلی و نمایندگان مجلس شورای اسلامی و همچنین بهره‌مندی از توان مدیران، اعضای هیئت علمی، کارکنان و دانشجویان بر محور جهاد علمی برای تحقق دانشگاه کارآفرین با رویکرد مسئولیت‌پذیری اجتماعی، انجام وظایف و مسئولیت‌های خطیر محوله برای اعتلای نماد آموزش عالی کشور را با مشی فرهنگی و خردمندانه‌ای که دارید، مورد اهتمام قرار دهید.

مزید توفیقات جنابعالی در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و تحقق اهداف دولت مردمی را ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) و رهبری حکیمانه حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (مدظله العالی) از درگاه خداوند متعال خواستارم.»

دکتر رضوی دارای سوابقی نظیر حضور در مسئولیت‌های معاون امور حقوقی و مجلس وزارت امور اقتصادی و دارایی، عضو هیئت مدیره سازمان بورس و معاون اجرایی این سازمان، رئیس دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران، رئیس مرکز کارآفرینی دانشگاه تهران و قائم‌مقام معاون اداری مالی دانشگاه تهران است.

عضویت در کمیسیون تخصصی مدیریت، اقتصاد و بازرگانی وزارت علوم، عضویت در کمیسیون تخصصی مدیریت، اقتصاد و بازرگانی وزارت علوم و عضویت در شورای علمی جشنواره ملی پارک علم و فن اوری شیخ بهایی وزارت علوم از دیگر سوابق رئیس جدید دانشکده فنی کاسپین دانشگاه تهران است.

پیش از این، دکتر محمدعلی آرون دانش‌آموختهٔ مقاطع دکتری (۱۳۸۹)، کارشناسی ارشد (۱۳۸۱) و کارشناسی (۱۳۷۹) از دانشگاه تهران، ریاست دانشکده فنی کاسپین دانشگاه تهران را برعهده داشت. دکتر مقیمی، رئیس دانشگاه تهران طی نامه‌ای از تلاش‌های دکتر آرون در مدت تصدی ریاست این دانشکده قدردانی کرده است.

کد تحریریه : ۱۰۰/۱۰۱/۱۱۵

کلید واژه ها: انتصاب دانش‌آموختگان دانشکده فنی کاسپین


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.