دانش‌آموختهٔ دانشگاه تهران؛ معاون اداری و مالی دانشکده روان‌شناسی و علوم تربیتی شد

۱۶ بهمن ۱۴۰۰ | ۱۲:۲۵ کد : ۲۵۷۴۹ اخبار
تعداد بازدید:۹۳
دفتر ارتباط با دانش‌آموختگان دانشگاه تهران: دکتر جواد پورکریمی، استادیار دانشکده روان‌شناسی و علوم تربیتی دانشگاه تهران است، به‌عنوان معاون اداری و مالی دانشکده روان‌شناسی و علوم تربیتی منصوب شد.

دکتر جواد پورکریمی، استادیار دانشکده روان‌شناسی و علوم تربیتی دانشگاه تهران است، به‌عنوان معاون اداری و مالی دانشکده روان‌شناسی و علوم تربیتی منصوب شد. حکم ایشان به شرح زیر است:

سلام علیکم

احتراماً، نظر به مراتب تعهد، دانش و تجارب ارزنده جنابعالی و به پیشنهاد رئیس محترم دانشکده روان‌شناسی و علوم تربیتی دانشگاه‬ تهران‬ به موجب این حکم با حفظ وظایف آموزشی و پژوهشی به‌عنوان‌‌‌‌‌‌‌ سرپرست معاونت اداری و مالی ‬دانشکده مذکور منصوب می‌شوید. امید است با عنایت به وظایف مندرج در آئین‌نامه مدیریت دانشگاه‌‌‌ها و مؤسسات آموزش عالی، کلیه امور مربوط به سیاست‌گذاری، برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر اجرای شایسته مصوبه‌های آموزشی دانشجویان و اعضای هیئت علمی مطابق مقررات در حوزه یادشده را بر اساس خط مشی دانشگاه بر محور جهاد علمی برای تحقق دانشگاه کارآفرین با رویکرد مسئولیت‌پذیری اجتماعی مورد اهتمام قرار دهید.‌‌‌‌‌‌‌

مزید توفیقات جنابعالی در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و تحقق اهداف دولت مردمی را ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) و رهبری حکیمانه حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (مدظله العالی) از درگاه خداوند متعال خواستارم. همچنین ایشان دانش‌آموختهٔ مقطع کارشناسی ارشد (۱۳۷۹) از دانشگاه تهران هستند.

کد تحریریه : ۱۰۰/۱۰۱/۱۱۵

کلید واژه ها: انتصاب دانش‌آموختگان


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.