دانش‌آموختهٔ دانشگاه تهران، مسئول امور توسعه و تحول آموزشی شد

۲۴ اسفند ۱۴۰۰ | ۰۹:۲۶ کد : ۲۶۵۴۵ اخبار
تعداد بازدید:۴۴۸
دفتر ارتباط با دانش‌آموختگان دانشگاه تهران: فاطمه نارنجی ثانی، استادیار گروه رهبری و حکمرانی آموزشی دانشکده روان‌شناسی و علوم تربیتی دانشگاه تهران، به‌عنوان مسئول امور توسعه و تحول آموزشی منصوب شد.

در حکمی دکتر محمود کمره‌ای معاونت آموزشی دانشگاه تهران، دکتر فاطمه نارنجی ثانی دانش‌آموختهٔ مقاطع دکتری (۱۳۹۳) و کارشناسی ارشد (۱۳۸۷) از دانشگاه تهران و استادیار گروه رهبری و حکمرانی آموزشی دانشکده روان‌شناسی و علوم تربیتی را به‌عنوان‌‌‌‌‌‌‌ مسئول امور توسعه و تحول آموزشی منصوب کردند. در این حکم آمده است:

«نظر به تخصص، توانمندی علمی، تجربه اجرایی و تعهد سرکار عالی، به موجب این حکم با حفظ وظایف آموزشی و پژوهشی به‌عنوان‌‌‌‌‌‌‌ «مسئول امور توسعه و تحول آموزشی» معاونت آموزشی دانشگاه تهران، منصوب می‌شوید.
امید است با استعانت از پروردگار متعال، همیاری دانشگاهیان فرهیخته، مؤمن و متعهد، استفاده از ظرفیت‌های موجود و هماهنگی لازم با سایر مسئولین محترم حوزهٔ معاونت آموزشی دانشگاه، در انجام وظایف و مسئولیت‌های خطیر محوله موفق و موید باشید.»

لازم به ذکر است که ایشان قبل از این حکم به مدت دو سال در سمت رئیس دفتر نظارت آموزشی دانشگاه تهران بوده است.

کد تحریریه : ۱۰۰/۱۰۱/۱۱۵

کلید واژه ها: انتصاب دانش‌آموختگان توسعه و تحول آموزشی دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی


( ۱ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.